שאלות ותשובות בנושא צלילה

מגיל 7 צלילת היכרות, חוויות צלילה בליווי מדריך צמוד שלא מצריכה ידע קודם

מגיל 12 אפשר קורס כוכב אחד ומגיל 15 קורס כוכב שני.

לא, יש צורך להתחיל קודם בקורס כוכב אחד.

חובה ידע בסיסי בשחייה.

הרבה אנשים מגיעים לקורס עם פחדים שונים מהים ודווקא הצלילה היא שעוזרת להם להתגבר על הפחדים ולהחזיר את הביטחון והאהבה לים ,תמיד טוב לנסות ,תמיד אפשר לפרוש אם לא מצליחים .

את הצלילות ביומיים הראשונים של הקורס אנחנו מתחילים בבריכה שבמלון אכדיה הסמוך למועדון ,תנאי הבריכה הם אלו שעושים את ההבדל ומאפשרים כניסה חלקה ורכה למים בתנאים אופטימאליים ללא זרמים וגלים ואפשרות להבין את טכניקת הצלילה בצורה ברורה ונוחה.

5 ימי קורס, כל מפגש בין 5-6 שעות . ניתן בימים א-ה בשעות הבוקר או בסופי שבוע

הקורס בנוי מ5 מפגשים הפרושים על שישי שבת. המפגש הראשון מתקיים תמיד ובכל יום שישי , המפגש השני תמיד ביום שבת ואת 3 ימי הקורס האחרונים ניתן לחלק בימים שישי ושבת. ניתן לפצל את המפגשים על כמה סופי שבוע עד שמגיעים ל5 מפגשים של כוכב אחד.

ניתן לפרוש עד 6 חודשים כשהעדיפות היא לא למשוך את זה מעל שבוע בין מפגש למפגש.

ניתן להשלים בכל יום מקביל בשבוע לאחר מכן או בסופי שבוע, לא ניתן לדלג על שיעורים.

תדריך לצלילות, צלילות בבריכה /ים ושיעורים תיאורטיים.

בעייתי, כי במהלך התרגילים צוללים עם עיניים פתוחות שבמגע עם מים, לבעלי משקפיים מעל מספר 3 מומלץ להצטייד במסכה אופטית (ניתן לרכוש במועדון)

במהלך ההרשמה לקורס יש למלא הצהרה רפואית , אם סימנת “כן” בהצהרה (חוץ ממשקפיים וסיגריות שאיתם אין בעיה ) יש לראות רופא צלילה, רופא משפחה לא מספיק. מגיל 45 ומעלה חובה לראות רופא צלילה לפני הקורס.

צוות המועדון הינם מדריכי צלילה וותיקים שהוכשרו רובם עוד בצבא והחלו לעבוד במועדון עם שחרורם מהצבא ,חלקם התחילו את דרכם במועדון וכיום כבר מדריכים ,צוות המועדון מעבר לכך שמוסמך מטעם הרשות לצלילה וארגון הצלילה הישראלי עובד תחת הסטנדרט הגבוה שהצבנו שכולל רמה מקצועית גבוה ויחס סובלני וחברי במהלך הקורס והוא היתרון והגאווה שלנו כמועדון.

יומיים ראשונים צוללים בבריכה של מלון דן אכדיה וביום השלישי עוברים לצלילת ים ראשונה ושנייה בסמוך לשובר הגלים בעומק רדוד , ביום הרביעי של הקורס יוצאים עם סירת הצוללים שלנולצלילה עמוקה יותר בריף בעומק של 8-10 מטר וביום החמישי יוצאים שוב עם הסירה עד לעומק של 15 מטר בריף המערה בהרצליה.

בגלל המדריכים הטובים שלנו, בגלל האווירה הביתית והיחס האישי שמקבלים במועדון ובעיקר בגלל הנוחות והקרבה הביתה מה שלא מצריך לקחת חופש על מנת לעשות את הקורס.

אפילו מומלץ ..אנחנו מעבירים גם קורסי כוכב שני באילת , עם מדריך מהמועדון בסופי שבוע. ניתן לשלב כוכב אחד בהרצליה ושני באילת.

מקבלים בסיום הקורס תעודה בינלאומית בשיתוף ההתאחדות הישראלית לצלילה היושבת בוינגייט , במידה והתעודה נאבדת ניתן ליצור קשר ולהנפיק תעודה חדשה בעלות נוספת.

ההתאחדות הישראלית לצלילה ו padi שני הארגונים המובילים בישראל ובעולם ,תעודת פאדי הנה בתוספת תשלום.

הדרכה, ספרי לימוד, תעודה בינלאומית, יומן צלילות, ציוד צלילה מלא למהלך הקורס, ביטוח לקורס כוכב אחד וחוויה.

יש צורך בהרשמה מוקדמת כמובן, יש להביא בגד ים, מגבת , 2 תמונות פספורט וכלי כתיבה.

יש במועדון לוקרים לשמירת חפצים.

החניה בסביבת המלון היא ללא תשלום ובד”כ בשעות הבוקר אין בעיה למצוא חניה קרובה למועדון ,ישנם גם חניונים בתשלום אבל לרוב תוכלו לחנות בחינם ובמרחק הליכה קרוב למועדון.

צלילה בריף
צלילה בריף
קורסי צלילה
REP

רוצים מידע נוסף? צרו איתנו קשר