צלילת היכרות

צלילת הכרות

מועדון הצלילה ריף הרצליה מציע לקהל הרחב צלילות היכרות המועברות על ידי צוות מדריכים בעלי ניסיון עשיר בצלילה, במהלך הצלילה זוכה הלקוח בהסבר על מגוון החיים התת מימי ההופכים את הצלילה לחוויה בלתי נשכחת, צוות המדריכים שם דגש לכל אורך הצלילה על בטיחותו של הלקוח.

צלילת היכרות מוצלחת שלאחריה נשאר הלקוח עם טעם של עוד יכולה להיות התחלתו של תחביב חדש עבור הלקוח.

צלילה היכרות במועדון ריף בהרצליה.

למי שרוצה לחוות חוויה חד פעמית ולהכיר היכרות ראשונית עם העולם התת ימי , הצלילה היינה בליווי מדריך צלילה צמוד מוסמך ובעל ניסיון רב.
עד לעומק של 6 מטרים , החל מגיל 8
מתאים לימי הולדת, הצעות נישואין וסתם טעימה מעולם הצלילה.
בצלילה זו טועמים את טעם הצלילה והשקט התת מימי. את הצלילה אפשר לבצע ביחיד/זוגות.

משך הפעילות אורכת כשעה וחצי ומתוך זה כחצי שעה בתוך המים.

תוספות:

תוספת צילום סטילס.
תוספת וידיאו.

נשמח לראותך במועדון בקרוב,
צוות הריף.

אחד התחביבים הפופולאריים ביותר בעולם היא הצלילה, השקט והשלווה אותם ניתן למצוא בלב הים אינם משתווים לשום דבר המוכר לנו מחיי היום יום, עולם החי והצומח התת ימיים הם חיזיון מדהים הנחרט בזיכרון לשנים רבות, הדרך הטובה ביותר להכיר את מגוון החיים התת מימי היא באמצעות צלילה עם בלוני חמצן המאפשרים להישאר מתחת למים זמן ממושך, בכדי לצלול עם בלוני חמצן יש לבצע קורס צלילה האורך בדרך כלל כשבוע, במסגרת הקורס נלמדת מיומנות הצלילה.

בטרם ההחלטה להירשם לקורס ניתן ומומלץ לערוך צלילת היכרות, מונח זה מתיחס לצלילה הנעשית בליווי מדריך עד לעומק של כשישה מטרים, המדריך מלווה את החניך כשהוא קשור אליו ובכך מאפשר לו ליהנות ממגוון החיים התת מימי.

צלילת היכרות היא צלילת חובה שבמהלכה ניתן להחליט האם פנינו מועדים לקורס צלילה ברמת כוכב אחד או שתיים או שמה הספיקה לנו ההיכרות המהירה עם העולם התת מימי, צלילת היכרות מאפשרת ליהנות מחווית הצלילה ללא ביצוע קורס צלילה.

צלילת היכרות מפגישה בין הצוללן הצעיר לבין העולם התת מימי העשיר, כמו בפגישה ראשונה הרושם הראשוני הוא הכול ולכן חשוב לקיים את צלילת ההיכרות במועדון צלילה מוסמך ומנוסה שימקסם את חווית המפגש עם המים.

REP

רוצים מידע נוסף? צרו איתנו קשר