למה לגלוש על סאפ?

כאשר אנו מעוניינים להגשים חלום או לבצע פעולה שלא התנסינו בה בעבר אנו מחפשים בראשנו את כל הסיבות מדוע לא לעשות זאת, כאשר מדובר בגלישה על גלשן סאפ כל מה שנדרש היא סיבה אחת ויחידה מדוע עלינו לנסות להגשים את חלומנו ולגלוש.

בשורות הבאות מפורטות לא סיבה אחת אלא עשרה סיבות טובות לגלישה על סאפ:

  1. כיף, כיף ועוד פעם כיף … כל מי שירד גל בחייו מכיר את התרגשות הממכרת המציפה את הגוף, את פרצי האדרנלין השוטפים את הגוף, את המהירות המסחררת אליה מגיעים ואת הרוח הנושבת על הפנים, כל אלו הם חלק מהכיף הטמון בגלישה על גלשן סאפ.
  2. גלישה על גלשן סאפ נחשבת לקלה מאוד ביחס לענפי גלישה אחרים, בגלישת סאפ מצב העניינים הוא פשוט, אם אתה יכול לעמוד על שתי רגליים ביציבות על הקרקע אתה יכול להצליח ולעמוד על גלשן סאפ.
  3. נפש בריאה בגוף בריא לא חייבת להישאר בגדר סיסמה אלא להפוך לדרך חיים, גלישה על גלשן סאפ משפרת את הכושר וטובה להשגת רוגע ומנוחה בריצה היום יומית המפרכת.
  4. להירגע … הישיבה על הגלשן בהמתנה לגל הבא, החתירה אחרי הגל והרכיבה עד לחוף הם בעלי השעה מרגיעה אותה קשה להסביר, נסו לעלות פעם על גלשן סאפ בסיומו של יום עבודה מפרך ואז תבינו בדיוק למה כוונתנו.
  5. כל אחד יכול לגלוש על גלשן סאפ, לא משנה עם אתה עולל בן שלוש או מבוגר בשנות החמישים, בין אם אתה איש ים מנוסה או חובבן שמעולם לא הרטיב את כף רגלו בים, כל אחד יכול לגלוש על גלשן סאפ.
  6. זמינות, בניגוד לענף גלישת הגלים המחייב את נוכחותם של הגלים לשם ההנאה מן הספורט, גלישה על גלשן סאפ יכולה להתבצע בכל מקום ובכל תנאי, כל מה שצריך הוא חוף ומקווה מים.
  7. גלישה על סאפ מדגישה בפני הגולש את הקשר עם סביבתו, השהייה במים ושיתוף הפעולה עם איתני הטבע יוצר חיבור מיוחד לטבע בכלל ולים בפרט.
  8. גלישה על גלשן סאפ יכולה להתבצע בזוגות, ניתן לצרף לחתירה אדם נוסף היושב על הגלשן, דרך מצוינת “לגנוב” עוד כמה רגעים של אינטימיות בלב הים הפראי.
  9. גלישה על גלשן סאפ יכולה להיעשות במסגרת משפחתית, קלות הגלישה והכיף אותו היא מביאה הופך את הגלישה לפעילות משפחתית מועדפת.
  10. הרגשת החופש והשחרור המתלווה לחוויית הגלישה היא הסיבה העיקרית לפופולאריות הגאה של ענף החתירה על גלשן סאפ, מובטח לכם שברגע שתעלו על גלשן סאפ לא תרצו להיפרד ממנו יותר לעולם.
לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר עוד היום!

צור קשר