קייטנת גלישה בפסח

חוגי גלישה

השמש חזרה… המים התחממו… והעונה הכי יפה של השנה כבר כאן!!!
קייטנות פסח 2020 בפתח ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף לגלוש איתנו.
אז אם כבר הים נחצה לשניים… זאת ההזדמנות שלנו להיכנס ולגלוש על הגלים.
אז בואו לקחת איתנו ביחד חלק בהגדה ולהתחיל חמישה ימים רצופים של גלישת גלים עם המדריכים הכי טובים שיש, במקום הכי יפה שיש!
במחנה פסח נלמד על הים, נכיר את הסביבה הימית, נכיר את ענף הגלישה במלואו, נתחיל בגלישה בסיסית ונתקדם ונכיר גם את הגלישה המתקדמת.

קצת על המחנות שלנו:

מועדון הריף מקיים מחנות בחופשות הקיץ והחגים מזה 20 שנים, אנו מציעים מגוון רחב של מחנות ימיים כגון: מחנה גלישה למתחילים, מחנה גלישה PRO לגולשים מקצועיים, מחנה ימי ומחנה צלילה. המחנות מועברים ברמה מקצועית ונעימה. מעבר ללימוד המקצועי אנו שמים דגש רב בנושא החינוך הימי והקניית ערך מוסף באמצעות תכנים תאורטיים ומעשיים. מדריכי המועדון בעלי ניסיון רב בתחום הים והדרכה בפרט, מדריכינו מוסמכים מטעם מכון וינגייט והינם בעלי תעודות הדרכת גלישה, מעבר לכך לאורך שעות הפעילות במים מסתובבים 2-3 נציגים מטעם המועדון אשר מפקחים על הפעילות מחוץ למים ונותנים מענה לכל צורך. המועדון פועל באישור משרד החינוך והינו עומד בכל התקנים הרלוונטיים. מועדון הריף הינו מתחם ימי הכולל כיתת לימוד ממוזגת, לוקרים נעולים לאחסון תיקי החניכים, מקלחות חמות וקרות, אזורי התארגנות, משרד מאויש לאורך כל שעות הפעילות, חוף עם הצלה וחובשים, חנות גלישה עם מיטב חברות הגלישה המובילות בעולם בה לקוחותינו יכולים ליהנות ממחירים הוגנים, הכוונה וייעוץ עבור רכישת ציוד וליווי צמוד לאורך כל הדרך.

מחנה גלישה – בנוי מ-5 ימי גלישה ללא הפסקה. כל יום במחנה בנוי מתוכן ספציפי. במהלך המחנה החניכים לומדים להכיר את עולם הגלישה בכל רבדיו. החל מהתאמה והדרכה מקיפה על השימוש בציוד (לייקרה וגלשן) , בטיחות במים ומחוץ למים, לימוד יסודות הגלישה ועד גלישה מתקדמת, ימאות בסיסית, עבודה בצוות וגיבוש חברתי, עצמאות ואחריות אישית, חשיבות שמירת הסביבה והים בפרט. מחנות הגלישה מתאימים לכל ילד וילדה מגילאי 7-16 כשהקבוצות מחולקות לפי גיל ורמת גלישה, כמו כן ההדרכה נעשית ביחס חניכה (מדריך ל6 חניכים ) תוך שמירה על יחס אישי לכל חניך. כמובן שאין צורך בידע וניסיון קודם בתחום, אך נדרש ידע בשחייה.

מחנה גלישת גלים PRO – מחנה הpro בדומה למחנות אימונים מתקדמים בעולם הוקם בעקבות הצורך לתת לחברה הצעירים והמנוסים ידע וניסיון מתקדם בגלישת גלים. בשונה ממחנות הגלישה הרגילים, פה החניכים מחויבים להגיע עם ידע וניסיון קודם בגלישה כמו כן הם נדרשים להגיע עם גלשני שורט ( גלשנים קשיחים) ב5 ימי המחנה החניכים לומדים איך להסתכל על הים מנק’ מבטו של הגולש המקצועי. בין היתר נקיים אימוני כושר, יציבה וקואורדינציה הרלוונטיים לגלישה, נחזק את יכולת להתמודדות עם נפילה מגלים ועצירת הנשימה מתחת למים, תרגול בקארבר ( סקטבורד המדמה גלישה), אימוני גלישה מצולמים ופענוח הביצועים בכיתה, ביצועים מתקדמים בגלישה, מבוא לגלישה תחרותית והכרתה בארץ ובעולם וכמובן גלישה ללא הפסקה.

מחנה ימי- פעילות ייחודית שפיתחנו עבור כל מי שרוצה לחוות את הים בשלל ענפי הספורט הימי! במהלך 10 ימי המחנה החניכים לומדים להכיר את הים כמו ימאים גדולים ומתנסים במגוון פעילויות ימיות: גלישת גלים, חתירה בקיאקים, חתירה בגלשני עמידה (סאפ), צלילה חופשית עם שנורקלים ומסיכה, צלילת הכרות מודרכת עם ציוד צלילה מלא, הפלגה בסירת הצוללים שלנו, שיעורי ימאות ועוד המון תכנים כיפיים ומעניינים. המחנה מתאים לגילאי 8-16 ומחולק ל3 קבוצות גילאים (8-10,11-13,14-16) ובקבוצות של מקסימום 12 חניכים בקבוצה עם 2 מדריכים. המחנה מועבר על ידי מדריך גלישה ומדריך צלילה מוסמך מטעם הרשות וההתאחדות הישראלית לצלילה. אין צורך בידע וניסיון קודם באחת מהפעילויות הנ”ל.

REP

רוצים מידע נוסף? צרו איתנו קשר